chetvert سینما سینمای سینمایی کارگردان

chetvert: سینما سینمای سینمایی کارگردان ماه گرفتگی اکران عمومی سینمای ایران کارگردان فیلم

گت بلاگز بین‌الملل کشف اجساد رانندگان تاکسی مفقود شده است عراقی در یک گور جمعی در بغداد

یک مقام عراقی اعلام کرد بعد از بازجویی از افراد مرتبط با گروه‌های تروریستی، یک گور جمعی متعلق به رانندگان تاکسی در بغداد کشف شد.

کشف اجساد رانندگان تاکسی مفقود شده است عراقی در یک گور جمعی در بغداد

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از پایگاه خبری سومریه نیوز، دستگاه قضایی عراق امروز سه شنبه اعلام کرد دادگاه مرکزی تحقیق خاص پیگیری به جرایم تروریستی بعد از بازجویی از افراد مرتبط با گروه های تروریستی به تعدادی گورجمعی در پایتخت رسید که متعلق به بقایای رانندگان تاکسی است که ربوده شده است و سپس به قتل رسیده اند.

عبدالستار بیرقدار، سخنگوی شورای عالی قضاوت در بیانیه ای که سومریه نیوز نسخه ای از آن را دریافت کرده هست، گفت «دادگاه مرکزی تحقیق در تحقیقات خود به گورهایی جمعی در بغداد رسید که متعلق به تعدادی از قربانیان است که بعد از ربوده شدن به قتل رسیده اند.»

عبارات مهم : بغداد

بیرقدار افزود: «گروهی از متهمان وابستگی ارزش را به گروه تکفیری صهیونیستی داعش تایید و به تعداد قابل توجهی عملیات جنایتکارانه به شیوه های متعدد که یکی از آن ها ربودن و کشتن رانندگان تاکسی هست، اعتراف کردند. متهمان به اجاره کردن منازل در پایتخت در سال های دو هزار و دوازده و دو هزار و سیزده به منظور ربودن رانندگان تاکسی، کشتن و دفن کردن آنها در باغچه های منزل های اجاره ای اعتراف کردند.»

بیرقدار خاطرنشان کرد: «متهمان گفتند خودروهای قربانیان را به نصف قیمت به افرادی که با آنان در بیرون پایتخت همکاری می کردند، فروخته اند و از پول آن به عنوان بخشی از منابع تامین بودجه شرکت تروریستی القاعده استفاده کرده اند.

بیرقدار افزود: «دادگاه از خانواده های رانندگان تاکسی که در سال های دو هزار و دوازده و دو هزار و سیزده در بغداد مفقود شده است اند و تا به این لحظه از آینده آنها خبری در دست نیست خواست، مراجعه و بعد از انجام آزمایش دی ان ای مفقودین خود را شناسایی کنند.»


انتهای پیام/

واژه های کلیدی: بغداد | تاکسی | دادگاه | تروریستی | بین الملل | عراق | بغداد | مبارزه با تروریسم در عراق

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog