chetvert سینما سینمای سینمایی کارگردان

chetvert: سینما سینمای سینمایی کارگردان ماه گرفتگی اکران عمومی سینمای ایران کارگردان فیلم

گت بلاگز وب‌گردی درمان سرطان با استفاده از شیر مادر

دانشمندان به تازگی دریافته‌اند، وجود ماده‌ای در شیر مادر می‌تواند سلول‌های سرطانی را بدون آسیب زدن به سلول‌های سالم از بین ببرد.

درمان سرطان با استفاده از شیر مادر

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، محققان در آخرین مطالعات انجام شده است به این نتیجه رسیدند که تغذیه نوزاد از شیر مادر می تواند درمانی جهت سرطان باشد.

عبارات مهم : درمانی
یافته ها نشان داده است که شیر مادر حاوی ماده ای به نام “Hamlet” است که می تواند سلو های بد را بدون اینکه آسیبی به سلول های خوب برساند، از بین ببرد.

محققان به طور تصادفی در جریان آزمایشات شیر مادر متوجه شدند که شیر مادر توانایی از بین بردن سلول های سرطانی را دارد و در درمان سرطان مثانه، روده بزرگ و سرطان گردن رحم بسیار موثر عمل می کند.

یک ایمونولوژیست در دانشگاه لوند در سوئد باور دارد، ماده موجود در شیر مادر هنگامی که با آنتی بیوتیک ها کار می کند موفق به کشتن سلول های سرطانی می شود.

محققان مؤسسه زیست شناسی شیمیایی بر این باورند که داروی آنها قادر خواهد بود بیماران را از انواع سرطان ها درمان و عامل مطمئنی جهت پیشگیری از بروز غدد بدخیم باشد. علاوه بر این، دارو کاملا غیر سمی بوده و می تواند جایگزین روش شیمی درمانی فعلی شود.

“Hamlet” با ترکیب شدن آلفا-لاکتابومین در شیر مادر و اسید اولئیک در معده نوزادان تولید می شود. به این ترتیب در مجموع می توان نتیجه گرفت که شیر دادن به نوزادان خطر مبتلا شدن به سرطان را کم کردن می دهد. از سوی دیگر، پژوهش ها نشان داده است که پروتئین آلفا لاکتالبومین به یک عامل ضد سرطان در روده تبدیل می شود و علاوه بر درمان سرطان روده، می تواند در ابتدا نقش بسزایی در پیشگیری از مبتلا شدن به آن داشته باشد.

این یافته، امید ارائه درمان جدیدی را جهت سرطان با استفاده از این شیوه در آینده ای نزدیک فراهم می کند، به طوری که بتوان شیمی درمانی را جهت هر لحظه از بین بردن کرد.

منبع:فارس

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: درمانی | محققان | نوزادان | استفاده | درمان سرطان | شیمی درمانی | انواع سرطان ها | درمان سرطان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog