chetvert سینما سینمای سینمایی کارگردان

chetvert: سینما سینمای سینمایی کارگردان ماه گرفتگی اکران عمومی سینمای ایران کارگردان فیلم

گت بلاگز ورزشی اراکی ها با متهم کردن دیگران به دنبال مظلوم نمایی هستند

صفرزاده گفت:مسئولان تیم بسکتبال شهرداری اراک حاشیه را از پایتخت کشور عزیزمان ایران و بعد از قبول دو شکست متوالی به وجود آوردند تا با متهم کردن دیگران و مظلو

اراکی ها با متهم کردن دیگران به دنبال مظلوم نمایی هستند

امیرحسین صفرزاده مدیرعامل کلوب بسکتبال شیمیدر پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به مسابقه پنجم مرحله پلی آف لیگ برتر بسکتبال در گفتگو با خبرنگار حوزه توپ و تور گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان گفت:بازیکنان و مربیان تیم با حمایت های هنریک درغوکاسیان،رئیس کلوب شیمیدر بازگشت فوق العاده ای به مرحله پلی آف داشتند و با روحیه مناسبی در مسابقه پنجم ظاهر خواهند شد.
وی ادامه داد: امیدواریم تیمی که عملکرد بهتری در مسابقه فردا دارد، پیروز شود و حواشی و جو سالن تاثیری در روند فنی مسابقه نداشته باشد. البته فدراسیون هم به طور حتم تمهیدات مورد نیاز را در این خصوص در نظر گرفته است.

عبارات مهم : ایران

صفرزاده عنوان کرد: من اعتقاد دارم داوران اگر شجاعانه قضاوت کنند بازی نزدیکی را همانند بازی اول، سوم و چهارم شاهد خواهیم بود و تیمی که کمتر اشتباه کند و تمرکز بیشتری داشته باشد، پیروز میدان خواهد بود.
مدیر عامل کلوب شیمیدر افزود: متاسفانه سرمربی و مسئولان تیم شهرداری اراک حاشیه را از پایتخت کشور عزیزمان ایران و بعد از قبول دو شکست متوالی به وجود آوردند تا با متهم کردن دیگران و مظلوم نمایی نگاه ها را به سمت خود برگردانند. ولی باز هم تکرار میکنم تیم ما شرایط بسیار مطلوبی جهت این مسابقه دارد و ان شالله با برقراری شرایط عادلانه حق نیز به حقدار خواهد رسید.
لازم به ذکر است دو تیم شهرداری اراک و شیمیدر پایتخت کشور عزیزمان ایران عصر فردا در منزل اراکی جهت پنجمین بار به مصاف هم خواهند رفت.برنده این دیدار راهی مرحله نیمه نهایی خواهد شد و باید به جدال پتروشیمی بندرامام برود.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | مسابقه | لیگ برتر بسکتبال | مرحله پلی آف بسکتبال | امیرحسین صفرزاده | شیمیدر تهران | شهرداری اراک |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog